Vaříme na cestách
O vaření na cestách víme vše...

×
 x 

košík je prázdný

Kontaktujte nás +420 733 549 675
info@varimenacestach.cz

Lyofilizovaná strava Voyager nabízí chutné, vyvážené a energicky výživné jídlo pro všechny sportovce, horolezce, turisty, cyklisty i cestovatele. 

Pokud chcete něco jiného než jednotvárnou chuť turistických jídel a obvyklých výrobků na trek, pak jsou tato jídla s francouzskou recepturou tou nejlepší volbou pro Vás.
Sušená strava Voyager vám zabezpečí teplé jídlo za jakýchkoliv podmínek.

Lokální suroviny

Doménou Voyager jídel není jen maximální využívání lokálních surovin z oblasti jihozápadní Francie, ale také důraz na vyváženou stravu určenou pro fyzickou zátěž a specifické zdravotní požadavky. Francouzská, ekologicky zaměřená společnost Voyager Nutrition vyrábí lyofilizovanou stravu již téměř 25 let. Výrobky VOYAGER využívají profesionální i amatérští sportovci, cateringové firmy i záchranné složky při nouzových situacích. Každé jídlo je podrobováno přísnými kritérii kvality, které jsou podpořeny výrobou pouze z lokálních potravin oblasti Bordeaux.
Celý sortiment jídel je pečlivě připravený a lyofilizace (sušení mrazem) probíhá přímo ve Voyageru, aby se zachovalo to nejlepší z čerstvých ingrediencí.

Rodinná firma

Rodinná firma VOYAGER k výrobě využívá převážně solární a geotermální energie. Získala také certifikát Ekologického zemědělství i díky 100 % recyklovatelným obalům bez bifenylů, které se vyrábí pouze 5 km od Voyageru. Tyto speciálně upravené obaly jsou vyrobeny ze sulfátového papíru, který neobsahuje hliník a dá se jednoduše spálit v ohni. Obal je dokonale hořlavý a jeho spálením se produkuje jen voda a CO2.

 

voyager banner

 

Ekologické obaly

Výrobní tým opět ukázal, že elegance, ekologie a praktičnost jsou jejich doménou. Pohodlný a vakuově utěsněný recyklovatelný obal slouží zároveň jako miska, kterou můžete po spotřebování spálit. Není tedy potřeba jej nosit s sebou po celou dobu, ale po použití jednoduše spálit a tak šetrně zlikvidovat bez ekologické stopy.

Uvnitř obalu je značka, která zobrazuje správné množství vody na zalití. Také nechybí zip pro utěsnění obalu, který spolu s širokým dnem zabrání převrhnutí a vylití obsahu.

 

Rychlá příprava

Příprava pokrmu je velmi jednoduchá! Stačí jen přidat vařící vodu a během několika minut je jídlo připravené ke konzumaci. Díky dlouhé trvanlivosti i lehkému a skladnému balení se stane Voyager skvělým společníkem na vašich cestách.

 

Voyager Testoviny s kurecim kari Voyager Testoviny s kurecim kari Voyager Testoviny s kurecim kari

 

 

Samoohřev

Novinkou na trhu se stává samoohřívací jídlo VITCHO.
Patentovaný způsob ohřevu Vitcho nabízí možnost jíst teplé jídlo za všech okolností a bez použití jakéhokoliv zdroje tepla. Individuální konzervy s vařeným jídlem mají vlastní samoohřívací systém, který stačí jen aktivovat zmáčknutím v určeném místě a počkat až se jídlo samo ohřeje.

Dopřejte si tradiční speciality z jihozápadní Francie, která zasytí a potěší každého milovníka výborných jídel.

 

Kompletní nabídka jídel VOYAGER

 

Kontaktní informace

Adresa:
Vsetín, Velký Skalník 1465

Mail:
info@varimenacestach.cz

Tel.:
+420 733 549 675

IČO: 74502182
DIČ: CZ7211105902

O nás

Každý supr výlet, výprava, plavba nebo expedice je s prázdným žaludkem utrpení - to asi zažil a zná každý.
Aby se tato situace nikdy nestala, připravili jsme pro vás nabídku stravy, která nejen chutná, ale je i kvalitní a každý turista, vodák, horolezec, nebo dobrodruh ji ocení.
Samozřejmě jsme mysleli i na různá omezení a alergie. V nabídce proto máme i jídla bez lepku, laktózy a pod.

×